آذربایجان غربی

تاكيد شهرياري بر حل مشکلات واحدهای تولیدی آذربايجان غربي

  • چهارشنبه, مهر 11 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استاندار آذربایجان غربی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی استان که با حضور حسین مهری مدیر عامل و رییس هیات مدیره و تعدادی از اعضای هیات مدیره بانک صنعت و معدن در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، با قدردانی از حضور مدیر عامل بانک صنعت و معدن در استان گفت: به دعوت استان، مدیران عامل بانک های کشور در آذربایجان غربی حضور می یابند و در جلسات مختلف مسائل و مشکلات واحد های تولیدی استان مورد بررسی قرار گرفته و بسیاری از این مشکلات برطرف می شود.

به گزارش خبرنگار هم آوا، حسین مهری مدیر عامل و رییس هیات مدیره بانک صنعت و معدن نیز در این جلسه با ابراز خرسندی از دعوت استاندار محترم و حضور در استان آذربایجان غربی اظهار امیدواری کرد بانک صنعت و معدن بتواند با حل مسائل و مشکلات واحد های تولیدی ، رونق اقتصادی را به این واحدها برگرداند.

در این جلسه معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی نیز با قدردانی از حضور مدیر عامل و اعضای هیات مدیره بانک صنعت و معدن در استان ، خواستار سرمایه گذاری و مشارکت بانک صنعت و معدن در روند بازسازی و توسعه ناوگان حمل و نقل استان ، احداث آزاد راه و قطار ارومیه تبریز شد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها