آذربایجان غربی

شهرياري: تقویت امید و نشاط مهمترین رسالت خبرنگاران است

  • پنج شنبه, مرداد 18 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

استاندار آذربایجان غربی گفت: تقویت امید و نشاط در جامعه مهمترین رسالت خبرنگاران است.

به گزارش خبرنگار هم آوا، محمدمهدي شهریاری که به مناسبت روز خبرنگار در نشستی با خبرنگاران خبرگزاری صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی سخن می گفت، هدف دشمنان را در شرایط کنونی ایجاد ناامیدی و سیاه نمایی وضعیت کشور عنوان و نقش رسانه ملی و خبرنگاران را در خنثی کردن توطئه های مختلف دشمنان، خطیر، حساس و مهم ارزیابی کرد.

وی از همکاری صمیمانه و مجدانه رسانه ملی در آذربایجان غربی برای پوشش رویدادهای مختلف نیز تقدیر کرد و افزود: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مراسم و جشن های انقلاب باید با همت رسانه ملی باشکوه تر از گذشته برگزار شود و خبرنگاران نیز در معرفی شایسته و هنرمندانه دستاوردهای نظام نقشی مهم و موثر دارند.

شهریاری امنیت پایدار در مرزها را هدیه انقلاب اسلامی به مردم دانست و گفت: در سایه امنیت پایدار موجود و مشوق های اقتصادی، جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی در آذربایجان غربی از اولویت های دولت در منطقه است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز آذربایجان غربی نیز در این نشست خبر و اطلاع رسانی را یکی از عناصر مهم در آگاهی بخشی به جامعه عنوان و شهدای رسانه و عرصه خبر را الگوهای تلاش مجاهدانه در راه اهداف عالی انقلاب و نظام اسلامی ارزیابی کرد.

مجرد با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افزود: دشمنان در صدد ناامید کردن جامعه هستتد که نقش خبرنگاران در این عرصه و در مقابله با هجمه های عظیم دشمنان و بدخواهان انقلاب بیش از پیش برجسته و نمایان شده است.

وی حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی، کمک برای رونق تولید و اشتغال و استفاده از ظرفیت های داخلی در توسعه و پیشرفت اقتصادی را از اولویت های اصلی رسانه ملی در مقطع کنونی دانست.

در این نشست استاندار آذربایجان غربی از شکریازی یکی از خبرنگاران موفق خبرگزاری صدا و سیما که به عنوان خبرنگار برتر در بین مراکز صدا و سیما انتخاب شده بود تجلیل کرد.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها