آذربایجان غربی

رادفر: آموزش و پرورش زيرساخت توسعه كشور است

  • پنج شنبه, تیر 14 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

معاون سياسي امنیتی و اجتماعی استاندار آذربايجان غربي گفت :نگاه همه دولتمردان و مردم به آموزش و پرورش بايد نگاه سرمايه اي باشد.

به گزارش خبرنگار هم آوا، معاون سياسي امنیتی و اجتماعی استاندار آذربايجان غربي در ديدار با معاون تربيت بدني و سلامت وزير آموزش و پرورش در خصوص اهميت اين نهاد گفت: اينكه آموزش و پرورش زير ساخت توسعه كشور است، يك موضوع تحقيقي به حساب مي آيد و امروز به باور ما تبديل شده است.

رادفر گفت: نگاه همه دولتمردان و مردم به آموزش و پرورش بايد نگاه سرمايه اي باشد،چراكه همه اعضاي آن سرمايه هاي كشور براي تداوم آرمان هاي نظام و انقلاب هستند.

وي در اين خصوص ادامه داد: تغيير و مديريت فرهنگ در جامعه و تغيير و بهبود همه نگاه از همين كلاس هاي درس شكل مي گيرند؛لذا بايد برنامه ريزي دقيقي در اين راستا صورت پذيرد.

رادفر عملكرد تيم مديريتي آموزش و پرورش استان را خوب ارزيابي كرد و گفت: در حال حاضر مجموعه مديريتي آموزش و پرورش استان رويكرد همدلي و هدفمندي را در پيش دارند و عملكرد قابل قبولي در زمينه هاي مختلف علمي،ورزشي و فرهنگي داشته اند.

معاون تربيت بدنى و سلامت وزير آموزش و پرورش نیز در این دیدار از حمايت هاي مجموعه استانداري آذربايجان غربي از آموزش و پرورش تقدير و تشكر كرد و گفت: استاندارى آذربايجان غربي برنامه ريزي ساختارى و هدفمندي را براي آموزش و پرورش استان داشته است و برگزاري منظم جلسات شوراهاي آموزش و پرورش گواه اين ادعاست كه جهت تحقق اين مهم از مجموعه استانداري كمال تقدير و تشكر را داريم.

حميدي گفت: لذت كار در آموزش و پرورش و رويت تجلي برنامه ريزي ها در سطح مدارس و كلاس ها غير قابل توصيف است.

وي به استعداد محورى در سيستم تربيت بدنى آموزش و پرورش اشاره كرد و گفت: تحقيقات نشانگر وجود حداقل يك استعداد در هر دانش آموز هستند،لذا بحث استعداديابي در رشته هاي ورزشي و البته پرورش اين استعدادها طي ٤ سال اخير در دستور كار معاونت تربيت بدني و سلامت آموزش و پرورش قرار دارد.

حميدي در اين خصوص ادامه داد: استعداد ياب هاي رشته هاي ورزشي در ٧١ رويداد ورزشي آموزش و پرورش حضور يافته اند و نتيجه آن دعوت ٦٥٠ دانش آموز به اردوهاي تيم هاي ملي بوده است.

معاون تربيت بدني و سلامت وزير آموزش و پرورش در رابطه با مجموعه فعاليت هاي اين حوزه نيز گفت: المپياد ورزشي درون مدرسه اي،حيات پويا،ورزش صبحگاهي،مدرسه قهرمان و ... با شعار "به مدرسه باز ميگرديم" در سطح همه مدارس كشور در حال اجرا هستند.

حميدي در پايان به فعاليت هاي هدفمند و قابل تقدير معاونت تربيت بدني و سلامت آموزش و پرورش آذربايجان غربي اشاره كرد و اين استان را جزو استان هاي فعال و برتر اين حوزه دانست و افزود: تعامل تيم مديريتي آموزش و پرورش استان و مجموعه معاونت تربيت بدني آذربايجان غربي با وزارتخانه در سطح بالايي قرار دارد، بابت همه ميزبانيهاي انجام شده و البته عملكرد قابل قبول اين مجموعه در زمينه هاي ورزش دانش آموزي ، از اين تيم كمال تقدير و تشكر را داريم.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها