آذربایجان غربی

تاكيد رادفر بر آموزش و مهارت آموزی به جامعه عشایری

  • سه شنبه, خرداد 08 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

در جلسه کمیسیون سیاسی اجتماعی شورای عشایری استان که صبح امروز به ریاست علیرضا رادفر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در محل استانداری برگزار شد، در رابطه با اجرای تصویب نامه هیات وزیران در خصوص ارائه خدمات آموزشی و فرهنگی به جامعه عشایری بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش خبرنگار هم آوا، معاون سیاسی استاندار در این جلسه گفت: لازم است کارگروه های آموزشی و فرهنگی با حضور دستگاههای ذیربط برای اجرای تصویب نامه ارائه خدمات آموزشی و فرهنگی به جامعه عشایری استان تشکیل و برنامه های عملیاتی برای سالجاری تعیین شود.

رادفر افزود: باید با اطلاع رسانی، تشویق، ایجاد انگیزه و ایجاد احساس نیاز به سواد و مهارت آموزی در میان جامعه عشایری استان، رغبت آنان را برای شرکت در کلاس های آموزشی که توسط دستگاههای مختلف برگزار می شود افزایش دهیم.

وی همچنین بر لزوم استفاده از ظرفیت سمن های تخصصی در جهت ارائه آموزش و مهارت آموزی به جامعه عشایری استان تاکید کرد.

معاون سیاسی استاندار در ادامه تصریح کرد: هدفگذاری که برای سالجاری انجام گرفته، آموزش و مهارت آموزی به نزدیک به 25 هزار نفر از جامعه عشایری استان است که در کارگروه های مربوطه برای تحقق این هدف، برنامه ریزی و اقدامات لازم انجام خواهد گرفت.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها