آذربایجان غربی

تاكيد شهرياري بر پیشبرد اشتغال پایدار روستایی و عشایری

  • یکشنبه, ارديبهشت 23 1397
  • اندازه قلم کاهش اندازه قلم افزایش اندازه قلم

آخرین وضعیت اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری در آذربایجان غربی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار هم آوا، در جلسه کارگروه اشتغال استان که عصر امروز به ریاست محمدمهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی و با حضور دکتر رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهور در محل استانداری برگزار شد، آخرین وضعیت و میزان تسهیلات پرداختی به طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایری استان آذربایجان غربی مورد بررسی قرار گرفت.

استاندار آذربایجان غربی در این جلسه بر لزوم تسریع در پیشبرد برنامه اشتغال پایدار روستایی و عشایری در استان تاکید کرد و گفت: با اجرای قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری، ضمن ایجاد اشتغال در روستاها، از مهاجرت روستاییان به شهرها نیز جلوگیری می شود.

شهریاری در ادامه ضمن تقدیر از تلاش های یک هفته اخیر بانک های عامل استان در پرداخت تسهیلات به طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایری افزود: امیدواریم با مضاعف شدن این تلاش ها، طبق برنامه زمان بندی (تا آخر تیر ماه)، تمامی اعتبارات مربوط به طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری استان جذب و در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

دکتر رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهور نیز در این جلسه توضیحاتی را در خصوص آیین نامه قانون حمایت از توسعه وایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی وعشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی ارائه نمود.

مدیران بانک های عامل استان هم در این جلسه گزارشی از آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات به طرح های اشتغال پایدار روستایی و عشایری را ارائه کردند.

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to StumbleuponSubmit to TechnoratiSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
منتشرشده در استانی

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

محبوب ترین ها